O projektu

SKLAD

Představujeme vám revoluční projekt TIRE LOGISTICS, který nemá na území České republiky obdoby. Jedná se o největší logistické pneumatikářské centrum v ČR, které se nachází v Pavlově u Prahy. Za přísných bezpečnostních podmínek a při splnění všech požadovaných norem jsme schopni uskladnit až 390 000 pneumatik nebo celých kol, tedy pneumatik včetně disků.

 

LOGISTIKA

Díky propracovanému logistickému systému, který jsme vytvořili s týmem specialistů z oboru logistiky, jsme schopni flexibilně a velmi efektivně svážet a zavážet pneumatiky a kola z celé České republiky i Evropské unie. Denně je v terénu několik nákladních vozidel se speciální vysokozdvižnou technikou a s vyškolenými řidiči, kteří si sami obstarají nakládku i vykládku.

 

SLUŽBY PRO VÝROBCE A DISTRIBUTORY PNEUMATIK - OUTSOURCING

Díky rozsahu skladových prostor a velmi propracovanému systému logistiky nabízíme výrobcům a distributorům pneumatik kompletní outsourcing skladování a logistiky, což jim umožní soustředit se pouze na jejich obchodní aktivity. Díky strategické poloze centrálního skladu v blízkosti Prahy realizujeme tyto služby nejen pro území České republiky, ale i v rámci celé Evropské unie.

 

SLUŽBY PRO SERVISY A CARDEALERY - ULOŽENKY

Servisy a cardealeři mohou využít služeb uskladnění pneumatik a kol svých zákazníků. Vybrat si mohou základní služby, do kterých patří naskladnění, skladování a vyskladnění pneumatik a kol nebo doplňkové služby, do nichž patří svoz, rozvoz, opravy, vyvážení a mytí. Vždy fakturujeme pouze reálně využité služby za předem odsouhlasených cenových podmínek, a to na základě uzavřené dohody.

 

SPECIÁLNÍ PŘEPRAVNÍ PALETY PRO SERVISY A CARDEALERY

Pro snadnou a efektivní manipulaci s pneumatikami, resp. celých sad (4 pneumatiky nebo kola), jsme vyvinuli speciální vratné palety. Pro manipulaci v prostorách servisu používají zaměstnanci paletový vozík. Při nakládce do vozidla a vykládce z něj, tzn. při svozu a rozvozu, používají naši řidiči vysokozdvižné plošiny, jež jsou součástí každého vozidla. Zásadním způsobem tak eliminujeme jakékoliv fyzické zatížení ostatních zaměstnanců. Při svozu a rozvozu vždy dojde k výměně plné palety za prázdnou a naopak. Na těchto paletách budou pneumatiky a kola celou dobu uskladněny, což zásadně zjednoduší nejen manipulaci s nimi a jejich evidenci.

 

ON-LINE DATOVÉ PROPOJENÍ

Sofistikovaný softwarový systém umožní on-line datové propojení, a tedy i přímý přístup do evidenčního systému našeho centra. Vždy jsou tak k nahlédnutí informace o skladových stavech. Zároveň je díky tomuto propojení snadné řídit logistiku svozů a rozvozů, popřípadě zadávat dalších vybrané doplňkové služby.

 

PŘÍNOS

V případě využití našich služeb se můžete soustředit pouze na svou obchodní činnost. Veškeré starosti spojené se skladováním a logistikou za vás vyřešíme a ušetříme tím nemalé finanční částky, které byste jinak vynaložili.